The San Francisco Yacht Club
2016 USODA Team Trials
April 19-22, 2016
Split # 1 Division(s): Pink, 77 Boats
ENTRY LISTSorted by: Sail Number
Sail # Sailor Sg From Ds
5259 Karina Zaleski Girl Stamford YC-LISOT Pink
13184 Joshua Bartoszuk   BCRP-RIOT Pink
13295 Justin Lim   San Francisco YC Pink
13558 Taft Buckley   Cabrillo Beach YC-LIMA Pink
13568 Emory Friend Girl Southern YC-Team SYC Pink
14684 Ryan Garraty   Naples CSC Pink
14717 Michael Morse   Lakewood YC Pink
15318 Chip Kreuzkamp   Barrington YC-RIOT Pink
15417 Wes Myler   Florida YC Pink
15705 Joey Meagher   Lauderdale YC Pink
16706 Alexander Bonsager   White Bear SS Pink
16720 Emily Alfortish Girl Southern YC-Team SYC Pink
16897 Justin Callahan   Lauderdale YC-Team TC Pink
16951 David Spector   San Francisco YC Pink
17152 Liam Andresen   Santa Barbara YC Pink
17225 Max Klaasen   Grosse Pointe YC-LIMA Pink
17358 Chapman Petersen   Lake Geneva YC-LIMA Pink
17409 Leyton Borcherding   Belle Haven YC-LISOT Pink
17848 Mateo Farina   Coral Reef YC Pink
17865 Lachlain McGranahan   Coral Reef YC Pink
18158 Patrick Zaleski   Stamford YC-LISOT Pink
18239 Cade Morrell   Lakewood YC Pink
18281 Ethan Danielson   St Petersburg YC Pink
18391 Johnny Magardino   Naples CSC Pink
18425 Aidan Iaconis   Riverside YC-LISOT Pink
18442 Charlie Roseberry   Larchmont YC-LISOT Pink
18445 Johnny Perkins   San Francisco YC Pink
18574 Huck Whittemore   BCRP-RIOT Pink
18647 Owen Harrod   White Bear YC Pink
18649 Jacques Rive   Coral Reef YC Pink
18736 Tee Chulikavit   Clearwater CSC Pink
18949 Kelly Bates Girl Lakewood YC Pink
19455 Dutch Byerly   Lakewood YC Pink
19470 Nathan Smith   Fishing Bay YC Pink
19476 Landon Cormie   Vineyard Haven YC-LISOT Pink
19511 Torrey Chisari Girl Sea Cliff YC-LISOT Pink
19598 Grace Squires Girl Hoover SC-LIMA Pink
19712 Mia Hanes Girl Sarasota YS Pink
19781 Luke Arnone   Mantoloking YC-CERT Pink
19797 Emma McInnis Girl Corpus Christi YC Pink
19821 Jordan Bruce   Annapolis YC-CERT Pink
20123 Hayden Earl   Stage Harbor YC-Manny Pink
20133 Lucija Ruzevic Girl Dallas CYC Pink
20221 Ellie Menszer Girl Southern YC-LIMA Pink
20222 Harrison Menszer   Southern YC-LIMA Pink
20334 Francesca Edmands Girl Old Cove YC-LIMA Pink
20382 Bryce Tone   Sarasota YS Pink
20482 Griggs Diemar   Coral Reef YC Pink
20497 Alexander Gonzalez   Coral Reef YC Pink
20510 Becky Schmitz Girl LIMA Pink
20512 Connor Macken   Barrington YC-RIOT Pink
20513 Charlie McKenzie   Mantoloking YC-CERT Pink
20548 Paul Houston   Lakewood YC Pink
20685 Alex Cruz-Bustillo   Coconut Grove SC Pink
20728 William Cornell   Annapolis YC-CERT Pink
20736 Ryan Ehnot   Spray Beach YC-CERT Pink
20796 Jackson McAliley   Coral Reef YC Pink
20802 Nat Edmonds   Wianno YC-RIOT Pink
20947 Philip Jeffries   Pleon YC Pink
21037 Tyler Morris   Coral Reef YC Pink
21044 Harrison Stevens   Vineyard Haven YC-LISOT Pink
21100 Conner Kirkman   Crescent Sail YC-DART Pink
21136 Tommy Styron   Vineyard Haven YC-LISOT Pink
21140 Oliver Hurwitz   Groton Long Point YC-LISOT Pink
21153 Blake Behrens   Santa Barbara YC Pink
21272 Hannah Nightingale Girl Noroton YC-LISOT Pink
21288 Maddie Hughes Girl Coral Reef YC Pink
21306 Jana Laurendeau Girl LIMA Pink
21307 Nick Hardy   New Bedford YC-RIOT Pink
21407 Matthew Monts   South Carolina YC-LIMA Pink
21419 Laura Hamilton Girl Carolina YC (SC)-LIMA Pink
21476 Ryan McGauley   Pleon YC Pink
21678 Henry Boeger   San Francisco YC Pink
21758 Sara Schumann Girl Cowan Lake SA-LIMA Pink
21762 Ben Labarca   Hobcaw YC LIMA Pink
21861 Nick Lovell   Southern YC-Team SYC Pink
99997 Michelle Lahrkamp Girl American YC-LISOT Pink

Principal Race Officer: Bill Stump
Chief Judge: Flavio Naviera
Scorekeeper: Carol Ewing

18-Apr-16, 20:25:51
St. Pete Scorer