The San Francisco Yacht Club
2016 USODA Team Trials
April 19-22, 2016
Split # 5 Division(s): Silvera, 77 Boats
ENTRY LISTSorted by: Sail Number
Sail # Sailor From Spl 5
7444 Griffin Gigliotti Noroton YC-LISOT Silvera
10139 Dougie Cowan Grosse Pointe YC-DART Silvera
13480 Amelia Popp Devon YC-LIMA Silvera
13568 Emory Friend Southern YC-Team SYC Silvera
13616 Dieter Creitz Seattle YC Silvera
14167 Reedy Monahan Florida YC Silvera
14676 Stuart Wemple Conanicut YC-BCRP Silvera
14717 Michael Morse Lakewood YC Silvera
15099 Oliver Eielson BCRP RIOT Silvera
15318 Chip Kreuzkamp Barrington YC-RIOT Silvera
15389 Benjamin Honig Old Cove YC-LIMA Silvera
15606 Justin Skene Seattle YC Silvera
16008 Carlyn Blauvelt Atlanta YC-LIMA Silvera
16174 Isabel Smith Birmingham SC-LIMA Silvera
16362 Thomas Mazzeo South Carolina YC-LIMA Silvera
16706 Alexander Bonsager White Bear SS Silvera
17087 Luca Del Risco Coral Reef YC Silvera
17152 Liam Andresen Santa Barbara YC Silvera
17225 Max Klaasen Grosse Pointe YC-LIMA Silvera
17404 Katie Nelson Davis Island YC Silvera
17405 Karl Waldman Coconut Grove SC Silvera
17761 Max Nilsson Fort Worth BC Silvera
17767 Kieran Shocklee California YC Silvera
17813 Evie Blauvelt Atlanta YC-LIMA Silvera
17853 Jack Baldwin Chicago YC Silvera
18402 Kaitlyn Hamilton Carolina YC (SC)-LIMA Silvera
18425 Aidan Iaconis Riverside YC-LISOT Silvera
18442 Charlie Roseberry Larchmont YC-LISOT Silvera
18464 Reese Bragg Fishing Bay YC Silvera
18574 Huck Whittemore BCRP-RIOT Silvera
18647 Owen Harrod White Bear YC Silvera
18649 Jacques Rive Coral Reef YC Silvera
18911 Stephen Helm Lakewood YC Silvera
18949 Kelly Bates Lakewood YC Silvera
18950 Grace Bates Lakewood YC Silvera
19140 Prosper van Dale Tiverton YC-RIOT Silvera
19186 Lauren Ehnot Spray Beach YC-CERT Silvera
19257 Simon Boeger Encinal YC Silvera
19476 Landon Cormie Vineyard Haven YC-LISOT Silvera
19483 Richard Rychlik Cabrillo Beach YC Silvera
19598 Grace Squires Hoover SC-LIMA Silvera
19603 Casey Pickett Willamette SC Silvera
19624 Ethan Froelich Austin YC Silvera
19712 Mia Hanes Sarasota YS Silvera
19836 Zachariah Schemel Coral Reef YC Silvera
19977 Lucy Spearman Atlanta YC-LIMA Silvera
20007 Laura Slovensky Bellport Bay YC-LIMA Silvera
20125 Henry Gonzalez Grosse Pointe YC-Naples Silvera
20133 Lucija Ruzevic Dallas CYC Silvera
20221 Ellie Menszer Southern YC-LIMA Silvera
20222 Harrison Menszer Southern YC-LIMA Silvera
20265 Niall Kearney Pleon YC Silvera
20368 Sarah Young San Francisco YC Silvera
20482 Griggs Diemar Coral Reef YC Silvera
20727 Marina Geilen Coral Reef YC Silvera
20964 Giulio Zunino Lauderdale YC Silvera
20965 Chiara Bruzzi Coral Reef YC Silvera
21037 Tyler Morris Coral Reef YC Silvera
21068 Katelyn McGauley Pleon YC Silvera
21120 Connor Bennett San Francisco YC Silvera
21133 Katharine Doble California YC Silvera
21143 Stephen Momeier Lakewood YC Silvera
21272 Hannah Nightingale Noroton YC-LISOT Silvera
21281 Griffin Lapham Mantoloking YC-CERT Silvera
21288 Maddie Hughes Coral Reef YC Silvera
21306 Jana Laurendeau LIMA Silvera
21325 Teddy Cromwell Annapolis YC-LISOT Silvera
21335 Jacqueline Quirke American YC-LISOT Silvera
21419 Laura Hamilton Carolina YC (SC)-LIMA Silvera
21445 Savannah Young Davis Island YC-LIMA Silvera
21449 Sophie Fisher New York YC-RIOT Silvera
21476 Ryan McGauley Pleon YC Silvera
21675 Joseph Wicker BCRP-RIOT Silvera
21787 Santi Dillon Key Biscayne YC Silvera
21862 Libby Redmond Lauderdale YC Silvera
99998 John Eastman Seawanhaka CYC-LISOT Silvera
99999 Kenny Corsig Lake Norman YC-LIMA Silvera

Principal Race Officer: Bill Stump
Chief Judge: Flavio Naveira
Scorekeeper: Carol Ewing

22-Apr-16, 07:57:07
St. Pete Scorer