The San Francisco Yacht Club
2016 USODA Team Trials
April 19-22, 2016
Split # 5 Division(s): Silverb, 76 Boats
ENTRY LISTSorted by: Sail Number
Sail # Sailor From Spl 5
5259 Karina Zaleski Stamford YC-LISOT Silverb
11157 Maverick Putnam Clearwater CSC Silverb
13184 Joshua Bartoszuk BCRP-RIOT Silverb
13558 Taft Buckley Cabrillo Beach YC-LIMA Silverb
14135 Grant Janov California YC Silverb
14684 Ryan Garraty Naples CSC Silverb
14852 Lucy Meagher Lauderdale YC Silverb
15417 Wes Myler Florida YC Silverb
15551 Andrew Mitchell Naples CSC Silverb
15552 Ben Foox San Francisco YC Silverb
16366 Julius Heitkoetter Austin YC Silverb
16710 Peter Barnard Chicago YC Silverb
16901 Magdelaina Putnam Pleon YC-LIMA Silverb
16951 David Spector San Francisco YC Silverb
17705 Delaney Smith BCRP-RIOT Silverb
17770 Scott Mather Lakewood YC Silverb
17812 Bobby Rielly Lauderdale YC Silverb
18158 Patrick Zaleski Stamford YC-LISOT Silverb
18160 Trey Leathers Fort Worth BC Silverb
18239 Cade Morrell Lakewood YC Silverb
18255 Emma Tallman Kings Harbor YC Silverb
18278 Garrett Dixon Lauderdale YC Silverb
18281 Ethan Danielson St Petersburg YC Silverb
18366 Caro Gaston Key Biscayne YC Silverb
18391 Johnny Magardino Naples CSC Silverb
18445 Johnny Perkins San Francisco YC Silverb
18834 Shea Smith BCRP-RIOT Silverb
18956 Sofia Segalla Stamford YC-LISOT Silverb
19033 Fritz Sellig Bay Head YC-CERT Silverb
19469 Sydney Holder San Francisco YC Silverb
19812 Connor Boland Lauderdale YC Silverb
20009 Benjamin Smith Carolina YC (NC)-LIMA Silverb
20058 Brooke Schmelz Surf City YC-CERT Silverb
20340 Angus Manion Riverside YC-LISOT Silverb
20361 Hanna Progelhof Rush Creek YC Silverb
20398 Thommie Grit Sarasota YS Silverb
20480 Michael Kirkman Crescent Sail YC-DART Silverb
20510 Becky Schmitz LIMA Silverb
20512 Connor Macken Barrington YC-RIOT Silverb
20513 Charlie McKenzie Mantoloking YC-CERT Silverb
20685 Alex Cruz-Bustillo Coconut Grove SC Silverb
20686 Devin Wade Sarasota YS Silverb
20724 Arabella Dixon Carolina YC (SC)-LIMA Silverb
20725 Patrick Igoe Naples CSC Silverb
20728 William Cornell Annapolis YC-CERT Silverb
20736 Ryan Ehnot Spray Beach YC-CERT Silverb
20796 Jackson McAliley Coral Reef YC Silverb
20802 Nat Edmonds Wianno YC-RIOT Silverb
20818 Sebastian Spinelli-Sax Sarasota YS Silverb
20834 Lauren Russler Coral Reef YC Silverb
20947 Philip Jeffries Pleon YC Silverb
20966 Katherine McNamara American YC-LISOT Silverb
21021 Adra Ivancich Little Egg Harbor YC-LISOT Silverb
21044 Harrison Stevens Vineyard Haven YC-LISOT Silverb
21065 Matthew King Sarasota YS-LIMA Silverb
21100 Conner Kirkman Crescent Sail YC-DART Silverb
21136 Tommy Styron Vineyard Haven YC-LISOT Silverb
21144 Oliver Stokke Santa Barbara YC Silverb
21153 Blake Behrens Santa Barbara YC Silverb
21163 Lindsay Campbell Fort Worth BC Silverb
21298 Leopold Seuss Coral Reef YC Silverb
21303 Audrey Foley Coral Reef YC Silverb
21307 Nick Hardy New Bedford YC-RIOT Silverb
21409 Caleb Cogan Shelter Island YC-LIMA Silverb
21432 Lourdes Gallo Key Biscayne YC Silverb
21444 JJ Smith Sarasota YS Silverb
21480 Alex Wise Lakewood YC Silverb
21487 Guthrie Braun Fishing Bay YC Silverb
21565 Parker Carlson Seattle YC Silverb
21678 Henry Boeger San Francisco YC Silverb
21758 Sara Schumann Cowan Lake SA-LIMA Silverb
21762 Ben Labarca Hobcaw YC LIMA Silverb
21857 Jonathan Scurtis Coral Reef YC Silverb
21870 John Wood IV Coral Reef YC Silverb
99996 Griffin Sisk Westhampton YS-Gnarly Silverb
99997 Michelle Lahrkamp American YC-LISOT Silverb

Principal Race Officer: Bill Stump
Chief Judge: Flavio Naveira
Scorekeeper: Carol Ewing

22-Apr-16, 07:57:35
St. Pete Scorer